Студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у першому турі олімпіади ICPC- Ukraine-2022

Три команди студентів факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля взяли участь у першому турі олімпіади ICPC- Ukraine-2022 на платформі E-olymp.

Для вирішення загальних проблем, зважаючи на надскладну воєнну ситуацію, було створено групу в телеграмі.

Щодо основного змагання, яке відбулося 22 жовтня, то з огляду на виняткові обставини захід проходив в он-лайн форматі за тимчасовими, призначеними для адаптації до воєнного стану правилами, які мають пріоритет над офіційними правилами відбіркових змагань ІСРС.

У першому турі олімпіади ICPC- Ukraine-2022 на платформі E-olymp взяли участь три команди студентів факультету інформаційних технологій та електроніки від кафедр комп’ютерних наук та інженерії та інформаційних технологій та програмування.

Склад команд:

1. EUNU_Team Unique (Крохмаль Андрій, Осінов Євгеній, Тімашов Олександр)
  2. EUNU_CS_Team_Dalya (Князєв Сергій, Есмонт Катерина, Нелюб Денис)
  3. EUNU_yE (Корнєв Микита, Мерлінов Андрій, Бриксін Миколай)

Тренери команд: ас. Зінченко В.Л., доц. Деркач М.В., доц., Щербакова М.Є.

Змагалися учасники з різних міст нашої країни. Під час змагань двічі була оголошена повітряна тривога, в цей час учасники перебували в бомбосховищах. При цьому сервер змагань було призупинено і не приймались надіслані рішення.  Відновлення роботи серверу здійснювалося через 10 хвилин після закінчення тривоги в усіх областях. Сумарний час змагань з урахуванням перерв на тривоги, не перевищував 7 годин, але всі ці складнощі подолали.