Викладачки СНУ ім. В. Даля безкоштовно навчатимуть англійській мові підлітків з родин ВПО

В.о. завідувача кафедри Альона Бовт і доцентка кафедри германо-романської філології та перекладу Ірина Афоніна стали учасницями проєкту Посольства США в Україні «Learning English – Overcoming Stress: free English for Ukrainian children affected by war». Метою проєкту є безкоштовне проведення інтерактивних онлайн-занять з англійської мови для підлітків з родин ВПО, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Заняття (відмінні від шкільної програми) дозволять кожному учаснику отримати 120 додаткових онлайн-годин вивчення англійської мови. Також буде надано 15 годин онлайн-тренінгу з отримання навичок вирішення конфліктів та подолання проблем, пов’язаних з переміщенням, а також психологічних та соціальних онлайн тренінгів. Загалом організатори проєкту планують охопити більше 300 дітей.

Програма є ініціативою Посольства США в Україні та реалізується за підтримки  ГО «УЦГІ «Світло».

Викладачки проєкту вже долучилися до серії онлайн-тренінгів українських і американських фахівців, під час яких ознайомилися з програмою і компонентами курсу, а також цікавими і корисними онлайн-ресурсами для проведення занять.

Проєкт розпочнеться в листопаді і триватиме до квітня/травня 2023 року.