Студенти й викладачі СНУ ім. В. Даля  отримали практичний досвід від провідного підприємця Олександра Літвінова

Факультет економіки і управління СНУ ім. В. Даля продовжує традицію проведення гостьових лекцій від експертів-практиків, які діляться своїм професійним досвідом.

Кафедрою економіки і підприємництва була організована онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти і викладачів факультету з Олександром Літвіновим – головним бенефіциаром групи полімерних компаній «ТАНА».

«ТАНА» є провідним виробником і постачальником композиційних полімерних матеріалів. Вона виробляє продукцію світового рівня, що відповідає міжнародним стандартам і має попит не лише в Україні, а й в багатьох країнах Європи. В цьому році підприємство відсвяткувало своє 30-річчя.

Олександр Літвінов, ділячись особистим досвідом, розповів про становлення бізнесу і основні виклики, з якими стикались керівництво й персонал протягом всього часу роботи. На початку війни у 2014 році підприємству вдалося переорієнтувати свою продукцію на інші ринки збуту, отримати міжнародні сертифікати, що засвічують якість продукції,  та налагодити співпрацю з різними країнами світу.

У 2022 році через бойові дії і тимчасову окупацію Луганської області підприємство перемістилося на більш безпечну територію. Керівництво й працівники групи компаній змогли вивезти частину обладнання в інші області України, відновити діяльність та продовжити експорт продукції за кордон.

Наприкінці заходу Олександр Літвінов відповів на запитання, поділився планами компанії, а також запросив студентів та викладачів на екскурсію до підприємства.