Виступ Ольги Поркуян привернув увагу науково-дослідного середовища США

Результатом виступу ректорки СНУ ім. В. Даля Ольги Поркуян перед науковою спільнотою США на щорічному форумі організації Federal Demonstration Partnership (FDP), який відбувся 14 вересня, стало привертання уваги до двічі за останні 8 років переміщеного університету.

Редакторка Асоціації з дотримання вимог охорони здоров’я (HCCA) Тереза Дефіно поспілкувалася з Ольгою Поркуян і написала свою історію про ситуацію в університеті, яку розповсюдила серед представників науково-дослідницької спільноти США, а також надіслала керівнику відділу позаштатних досліджень Національного інституту охорони здоров’я доктору Майку Лауеру, який назвав цю історію такою, що «вивертає навиворіт», але надихаючою.

Також Тереза Дефіне надіслала фото будинків у Джоржтауні, які засвідчують солідарність громадян США з Україною.

Виступ Ольги Поркуян привернув увагу науково-дослідного середовища США