СНУ ім. В. Даля отримав міні-грант на організацію дослідницького простору STEM-lab для молодих науковиць

У рамках глобальної ініціативи по підтримці жінок у науці, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля нещодавно отримав міні-грант для створення дослідницького простору “STEM-lab”.

Проєкт, став можливим за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за ініціативи громадської організації “Лабораторія розвитку Луганщини”, яка була утворена студентами та випускниками університету.

До налаштування отриманого обладнання долучилися студенти кафедри комп’ютерно-інтегрованих систем управління факультету інформаційних технологій та електроніки та представники студентської ради університету.

Відкриття “STEM-lab” має стати каталізатором для зростання наукового потенціалу молоді, зокрема жінок, у сфері STEM. Це стане міцним фундаментом для формування нового покоління інноваторів та дослідників, готових вносити значний внесок у повоєнне відновлення України.