Відбулося чергове засідання Вченої ради університету

Відбулося чергове засідання Вченої ради університету під головуванням голови Вченої ради, ректорки університету проф. Ольги Поркуян.

Порядок денний включав питання:

1. Підсумки освітньої діяльності у 2021/2022 н. р. та завдання щодо подальшого підвищення якості освіти в університеті.
  2. Кадрові справи.
  3. Різне.
Відбулося чергове засідання Вченої ради університету

З першого питання виступив перший проректор університету проф. Дмитро Марченко. Доповідач сказав, що протягом минулого навчального року колектив університету продовжував виконувати у повному обсязі свої статутні завдання, підтверджуючи згуртованість, соціальну відповідальність, патріотизм та професіоналізм, вживав всіх можливих заходів щодо підвищення якості навчання, формування культури академічної доброчесності, автоматизації управлінської діяльності університету.

Відбулося чергове засідання Вченої ради університету

Навчальні досягнення здобувачів вищої освіти денної форми навчання в 2021/22 н.р. за результатами сесій продемонстрували достатньо високий рівень підготовки, а саме: якість (від 74 до 100 балів) та успішність загалом по університету, в порівнянні з попередніми роками, становили:

Навчальний рік

За рівнем бакалавра

За рівнем магістра

2021/22

44%

85%

68,3%

95%

2020/21

41%

88%

59%

85%

2019/20

40%

85,7%

73,5%

97%

У здобувачів вищої освіти заочної форми навчання якість та успішність у 2021/22 н.р. в порівнянні з попередніми роками, становили:

Навчальний рік

За рівнем бакалавра

За рівнем магістра

2021/22

41,7%

91,8%

68,8%

91%

2020/21

43%

88%

55%

94%

2019/20

30%

80%

59%

92,8%

Підсумовуючи свій виступ, перший проректор сказав, що  освітня діяльність в університеті за всіма складовими, що визначають якість вищої освіти, здійснюється із дотриманням «Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG)» та відповідно до вимог законодавства та  нормативних положень університету.

Відбулося чергове засідання Вченої ради університету

В обговоренні доповіді першого проректора взяли участь: ректорка університету проф. Ольга Поркуян, проректор з наукової роботи проф. Олексій Целіщев, декан факультету економіки та управління проф. Євген Івченко, декан факультету інженерії доц. Сергій Кудрявцев. Від комісії з підготовки проєкту рішення Вченої ради виступила завідувачка кафедри психології та соціології проф. Юлія Бохонкова.

Рішенням Вченої ради було визначено основні завдання за напрямами освітньої діяльності на 2022-2023 н. р. для забезпечення необхідної якості освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Відбулося чергове засідання Вченої ради університету

З  другого питання була представлена кадрова справа, щодо присвоєння вченого звання професора кафедри фармації, виробництва та технологій д.т.н.  Вадиму Тарасову. За результатами таємного голосування  претенденту одноголосно присвоєно вчене звання професора.