Відбулися відкриті лекції стейкхолдерів для майбутніх лікарів та докторів філософії з ветеринарної медицини

Відкриті лекції для здобувачів вищої освіти Аграрного факультету за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» розпочалися 17 листопада 2022 року.

Лекція Владислава Римського «Морфологічне дослідження крові» відбулася 17.11.2022 року на платформі Microsoft Teams. Слухачі отримали базові знання щодо морфологічних особливостей крові різних видів тварин та лабораторних методів її дослідження. Особливе значення приділялося змінам клітин крові за різних патологічних станів організму тварин.

18 листопада відбулася лекція лікарки ветеринарної медицини, терапевтки, дієтологині Ольги Голубєвої, присвячена питанням повноцінної годівлі і дієтотерапії тварин, що є актуальним в умовах стресу, пов’язаного з бойовими діями в Україні.

30.11.2022 року відбулася лекція доктора ветеринарних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, старшого наукового співробітника Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи, президента ГО «Інститут Єдиного Здоров’я» Геріловича Антона Павловича за темою: «Інноваційні методи лабораторної діагностики емерджентних хвороб тварин».

Кафедра здоров’я тварин і екології продовжує цикл лекцій стейкхолдерів за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».

Запрошуємо на другу лекцію доктора ветеринарних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, старшого наукового співробітника Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи, президента ГО «Інститут Єдиного Здоров’я» Геріловича Антона Павловича за темою: «Стан та перспективи впровадження інституційних політик з біобезпеки та біозахисту», яка відбудеться на платформі Microsoft Teams у середу 09.12.2022 року о 10:00 годині.

Лінк на зустріч на  платформі Microsoft Teams: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_MzAzZTZkODktNmUzYS00NDQyLThiNDktYjhkM2UyNDIwMGMz%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22463af24c-2ae7-46df-a9c9-d275e378f252%22%2c%22Oid%22%3a%22278e336a-4c4a-4341-90c1-f0e31d9a1158%22%7d