Запрошуємо на відкриту лекцію з нанокаталізу професора університету Кордоби

Кафедра фармації, виробництва та технологій СНУ ім. В. Даля запрошує на вебінар, що відбудеться 21 грудня. Під час вебінару відбудеться лекція “Nanocatalysis” професора університету Кордоби (Іспанія) Рафаелю Луке. Присутні зможуть задати лектору запитання.

Професор тривалий час працює в галузі нанокаталізу та переробки біомаси/відходів. За показниками цитування професор Луке входить до “List 200” – переліку найвпливовіших вчених світу, має багато публікацій (понад 760 рецензованих публікацій, h-індекс 88, >32 000 цитувань) у сферах (нано)матеріалознавства, гетерогенного (нано)каталізу, біопалива та екологічних хімічних методів у синтетичній органічній хімії, а також численні внески до розділів книг і гостьові, основні, пленарні лекції на наукових заходах по всьому світу.

Лекція відбудеться онлайн, посилання на зум зустріч: