Викладачка й студент СНУ ім. В. Даля взяли участь у міжнародній науковій конференції в Греції

Доцентка та здобувач вищої освіти кафедри комп’ютерних наук та інженерії Факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля Марина Деркач і Данило Матюк взяли участь у XII Міжнародній науковій конференції «Dependable systems, services and technologies – DESSERT’2022», що проходила в Афінах (Греція).

Захід відбувся у змішаному режимі. Учасники з України мали змогу долучитися дистанційно завдяки Google Meet.

Тема цьогорічної конференції – Dependable and Trustworthy AI, IoE, Big Data Analytics for a Safe and Secure World.

DESSERT’2022 охопив актуальні питання, пов’язані з найсучаснішими інформаційно-комунікаційними технологіями та парадигмами, такими як: IoT, хмарні й периферійні обчислення, Вig data, AI та ML, кіберфізичні системи тощо.

Основна увага на конференції приділялася методології, техніці й інструментам оцінки надійності, стійкості та безпеки програмного й апаратного забезпечення, комп’ютерних систем та ІТ-інфраструктури.

Далівці представили результати своїх досліджень у секції «Resilience of IoT systems».