Викладачка англійської мови взяла участь у міжнародній конференції в Грузії

В.о. завідувачки кафедри германо-романської філології та перекладу Факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Альона Бовт взяла участь у VIII Міжнародній Кавказькій конференції «Створення простору для сміливості під час викладання англійської мови як іноземної: сприяння творчості та комунікації в аудиторії» (“Brave Spaces in ELT: Fostering Creativity and Communication in the Classroom”), яка відбулася у м. Тбілісі, Грузія.

У заході взяли участь більше 100 викладачів англійської мови з Азербайджану, Грузії, Молдови, України і США.

Конференція була організована за підтримки Регіонального відділу англійської мови Посольства США в Києві, а також Посольств США в Тбілісі, Баку й Кишиневі. Участь у ній стала можливою завдяки фінансовій підтримці Державного департаменту США.

Викладачка англійської мови взяла участь у міжнародній конференції в Грузії

Альона Бовт презентувала доповідь на актуальну тему «Differentiated Instruction in a Multi-Level Classroom: Helping All Students Succeed», яка була присвячена особливостям застосування диференційованих інструкцій в групах, де навчаються студенти з різним рівнем володіння англійською мовою.

Загалом, під час конференції учасники мали змогу відвідати близько 30 презентацій та воркшопів, присвячених актуальним методологічним, культурним, соціальним і психологічним питанням викладання англійської мови; обговорити виклики й проблеми, які наразі стоять перед викладачами та студентами; обмінятися думками й пропозиціями щодо вирішення цих проблем.

Завдяки відмінній організації заходу учасники також мали нагоду познайомитися з історією й культурною спадщиною міста Тбілісі.