Представниця СНУ ім. В. Даля взяла участь у мистецькому проєкті

Старший викладач кафедри технології легкої промисловості СНУ ім. В. Даля Ольга Тєлушкіна взяла участь у святкуванні Дня волонтера в м. Кам’янець-Подільському з мистецьким проєктом “Ми вдома”, який об’єднав внутрішньо переміщених осіб з різних регіонів, постраждалих у ході війни.

Ініціаторами та авторами проєкту, що відбувся в міському Будинку культури, є самі вимушені переселенці.

Представниця СНУ ім. В. Даля взяла участь у мистецькому проєкті

Ольга Тєлушкіна –  автор художніх робіт з краєвидами, ландшафтними та архітектурними пейзажами нашої рідної Луганщини.

Також у рамках проєкту його учасники презентували майстер-класи для дітей, фотозону, аукціон з продажу виробів ручної роботи, творчі номери. Разом з американським фондом Help Heroes Of Ukraine та міською радою передали діткам ВПО сто рюкзаків.

Представниця СНУ ім. В. Даля взяла участь у мистецькому проєкті

Колектив кафедри технології легкої промисловості СНУ ім. В. Даля  висловлює щиру подяку далівцям-волонтерам, які на своєму фронті невпинно наближають нашу перемогу.