Далівці взяли участь у тренінгу в межах проєкту ЄС для переміщених університетів

Представники СНУ ім. В. Даля пройшли тренінг «Інтернаціоналізація вищої освіти» в межах Проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU).

Експертами тренінгу виступили Світлана Калашнікова, Жанна Таланова, Олена Оржель (Інститут вищої освіти НАПН України) та Світлана Шитікова (Національний Еразмус+ офіс в Україні).

Під час тренінгу робота велася за секціями:

1. Інтернаціоналізація ВО: загальні рамки
  2. Інтернаціоналізація ВО – індивідуальний рівень: ресурси для України
  3. Інтернаціоналізація ВО – інституційний рівень: ресурси для України
  4. Еразмус+ : Мобільність
  5. Еразмус+ : Жан Моне
  6. Еразмус+ : CBHE
  7. Каркас проєкту (базові параметри проєкту).

Після опрацювання теоретичної частини, учасникам заходу запропонували попрацювати в групах та розробити проєктні заявки для участі в програмах Ерасмус+. Експерти надавали консультації та слушні поради під час практичних сесій.

Завершився тренінг пітчингом проєктів для участі в програмах Ерасмус+ (проєкти академічної мобільності, проєкти «Жан Моне» та «Розвиток потенціалу вищої освіти»).