Захист дипломних робіт під вибухи ракет при відсутності світла та інтернету

Українці – непереможні! Це доводять своєю працею і навчанням далівці, викладачі і студенти.

16 грудня о 10:00 почався захист дипломних магістерських робіт у гр. БГ-21зм (спеціальність 041 Богослов’я). Але з раннього ранку у цей день почався черговий масований обстріл ракетами російською армією. Студент Вовченко В.В., що перебував на той час внаслідок евакуації з Сєвєродонецька у Дніпрі, пише своєму науковому керівнику доц. Шелковій Н.В. зі свого смартфону: «Перший приліт ракет. Вибух! Як гучно! Світла немає», через декілька хвилин пише: «Другий приліт ракет! Вибух! Як гучно! Страшно! Світла і Інтернету немає. Що робити, як захищати магістерську роботу?», через декілька хвилин пише: «Третій приліт ракет! Вибух! Як гучно! Страшно! Може перенесемо захист?» Але захист відбувся.

Другий студент Іванов М.О. з 8:00 намагався увійти у Teams, де відбувався захист. Нарешті, після 10:00 увійшов.

У таких умовах почався захист. Слід зауважити, що незважаючи на війну, екстремальні умови, в яких перебували обидва студенти, дипломні роботи були добрими і вони дуже добре захищали їх і обидва отримали 90 А «відмінно». Але якою ціною!..

Захист дипломних робіт під вибухи ракет при відсутності світла та інтернету

Якщо Іванов М.О. зміг бути присутнім у Teams, то Вовченко В.В. так і не зміг увійти, і тоді доц. Сілютіна І.М. запропонувала йому вийти з нею на зв’язок у Telegram і тримала перед камерою свій смартфон з його зображенням, щоб члени комісії мали змогу бачити і чути його.

Захист дипломних робіт під вибухи ракет при відсутності світла та інтернету

І Вовченко В.В. прекрасно зробив доповідь і відповів на запитання.