Викладачі СНУ ім. В. Даля студіюють методи вдосконалення навчання менеджерів у сфері охорони здоров’я

Викладачі кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу СНУ ім. В. Даля  взяли участь у тренінгу «Кейс-метод у навчанні менеджерів у сфері охорони здоров’я», організованому школою публічного управління УКУ за фінансової підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Основною метою заходу був обмін досвідом з написання та викладання кейсів між викладачами закладів освіти; впровадження інноваційних методів навчання у програмах підготовки менеджерів у сфері охорони здоров’я; створення мережі контактів між освітніми закладами для подальшої співпраці і реалізації спільних проєктів.

Протягом останніх років проведення державних реформ та сучасні вимоги до керівників закладів охорони здоров’я привело до виникнення великого попиту на навчання лікарів на спеціальностях 073 Менеджмент та 281 Публічне управління в нашому університеті.

У тренінгу взяли участь професор кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу СНУ ім. В. Даля Євген Овчаренко, доцентки Лариса Христенко та Ольга Чорна.