Викладачі-філологи СНУ ім. В. Даля продовжують вдосконалювати рівень професійної компетенції

Кафедра української філології та журналістики СНУ ім. В. Даля розпочала новий рік двома приємними подіями.

Старший викладач Анна Галенко успішно підвищила кваліфікацію за програмою «Особливості розроблення та змістового наповнення навчальних програм відбіркових дисциплін, що забезпечують формування міжкультурної свідомості та компетентностей здобувачів вищої освіти» для викладачів закладів вищої освіти.

Навчання було організовано Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Також як закономірний підсумок наукової конференції до 300-річчя Григорія Сковороди на кафедрі було видано збірник тез «Літературна творчість Григорія Сковороди і сучасність: духовний код української ідентичності». Тези доповідей, розміщених у ньому, присвячено актуальним проблемам українського літературного дискурсу щодо життя та творчості митця.

Конференцію було проведено у грудні 2022 року спільно з кафедрою юридичної лінгвістики та практичної психології Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.