Студентка СНУ ім. В. Даля знайомилася з сучасною Польщею та її сусідами у Літній академії STP

Здобувачка вищої освіти СНУ ім. В. Даля Уляна Дуднік, що навчається на 3-му курсі за спеціальністю 053 Психологія, отримала сертифікат і фото про участь у роботі Літньої академії STP у рамках освітньої програми обміну Study Tours to Poland.

Академія STP – одна з перших польських циклічних програм, що спрямовані на молодь зі Східної Європи.

STP проходила у Польщі, в місті Мушин Малопольського воєводства. Організатором візиту до Польщі виступила Фундація сприяння науці та творчості.

У рамках інтенсивного кількаденного перебування, організованого польськими неурядовими організаціями, учасники зустрічі мали можливість більше дізнатися про сучасну Польщу. Вони брали участь у лекціях, майстер-класах, культурних заходах і семінарах з історії та сьогодення Республіки Польща, а також з розвитку компетенцій, пов’язаних із діалогом і розв’язанням конфліктів, самоорганізацією тощо, які особливо важливі в сучасній суспільно-політичній ситуації.

Суттю освітньої програми обміну було надихання її учасників до активного життя й до того, щоб стати свідомими громадянами. Особливий наголос був зроблений на ознайомленні з неурядовим сектором і його місцем у суспільстві.

Цінним джерелом натхнення студентки став контакт з іншими членами групи – представниками різних країн. Тому академія як спосіб інтеграції молоді з країн Східної Європи  дала їй можливість познайомитися не тільки з Польщею, а й з її країнами-сусідніми, що є одним із істотних аспектів Програми STP.