Науковиця СНУ ім. В. Даля взяла участь у міжнародній конференції VNG International в Гаазі

Завідувачка кафедри економіки і підприємництва Інна Семененко взяла участь у міжнародній конференції VNG International в Гаазі.

VNG International є Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди, яке надає консультативну та експертну допомогу у зміцненні демократичного місцевого самоврядування в країнах, що розвиваються, і країнах з перехідною економікою. Щороку VNG International проводить міжнародну конференцію, на якій збираються експерти і науковці з різних країн світу і діляться досвідом щодо розбудови ефективного публічного управління, сталого розвитку громад, активностей у країнах, в яких відбуваються конфлікти і міграція населення.

Під час конференції Інна Семененко взяла участь в роботі декількох секцій, зокрема тієї, що проводилася в рамках програми «Сталий розвиток через покращене місцеве врядування», на якій представила виклики і можливості відновлення і сталого розвитку територіальних громад України під час та після війни. Серед ключових аспектів було зазначено важливість залучення мешканців громад, а також експертної підтримки науковців університету різних аспектів відновлення.

За підсумками конференції було досягнуто попередніх домовленостей щодо підписання Меморандуму про співпрацю університету з VNG International для подальшої роботи і залучення викладачів і студентів до процесів відновлення територіальних громад України, а також залучення гостьових лекторів до освітнього процесу в університеті.