Стартував ґрантовий проект SuLAWe Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу Еразмус+ за участі викладачів аграрного факультету

Відбулася робоча зустріч виконавців проекту SuLaWe Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу Еразмус+.

У межах проекту викладачі аграрного факультету працюватимуть над модернізацією освітніх програм і розвитком таких модулів, як:

1. Стале тваринництво.

2. Благополуччя тварин.

3. Цифровізація тваринництва.

Партнерство між університетами України, Німеччини, Польщі та Швеції в рамках проекту розширить міжнародні зв’язки академічної спільноти аграрних спеціальностей Університету.

Гармонізація навчальних планів для здобувачів вищої освіти СО «Магістр» зі спеціальності 211 Ветеринарна медицина та 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва підвищить конкурентоспроможність освітніх програм і випускників Університету на міжнародному рівні.