Пам’яті Тараненка Геннадія Володимировича

Колектив СНУ ім. В. Даля і студенти висловлюють співчуття рідним і близьким з приводу смерті Тараненка Геннадія Володимировича,  кандидата технічних наук, доцента кафедри машинобудування та прикладної механіки.

Пам’яті Тараненка Геннадія Володимировича

Перестало битися серце дуже порядної людини, педагога, спеціаліста, науковця. Його довгий трудовий шлях завжди був пов’язаний з хімічними технологіями. Геннадій Володимирович набув практичниого досвіду, працюючи у Сєвєродонецькому філіалі Державного інституту азотної промисловості на посадах старшого наукового співробітника Держнііметанолпроекту та завідуючого науково-дослідної лабораторії НДІ «Хімтехнологія». З цим досвідом і об’ємом знань Геннадій Володимирович прийшов в наш університет і присвятив йому більше 30 років свого життя. Залишилися його праці, ідеї, учні.

Завжди спокійний, доброзичливий, чуйний та відповідальний, він користувався повагою як в колективі, так і серед студентів.

Пам’яті Тараненка Геннадія Володимировича

Вічна й світла пам’ять колезі, педагогу, хорошій людині…