Науковці СНУ ім. В. Даля організували 16-у Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Логістичне управління та безпека руху на транспорті»

Відбулася 16-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» на базі кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті.

У роботі 5 секційних засідань конференції взяли участь представники більш тридцяти освітянських і наукових вітчизняних і закордонних установ.

Завідувачка кафедри логістичного управління та безпека руху на транспорті, проф. Наталія Чернецька-Білецька, вітаючи учасників конференції, наголосила на нарощуванні своїх сил на науковому полі у військовий час, ознайомила з особливостями навчального процесу під час війни, звернула увагу на те, що вся робота кафедри сконцентрована на практичному застосуванні і реалізації теоретичних основ вивчення спеціальних дисциплін. Це стало можливим завдяки плідній співпраці зі стейкхолдерами, керівництвом університету. І як результат – конкурентоздатні сильні випускники кафедри, а нині працівники державних установах і приватних компаній України.

Колишня випускниця кафедри Антоніна Рязанцева, яка працює завідувачкою сектору надання адміністративних послуг у Чернівецькій області Департаменту надання адміністративних послуг на наземному транспорті Державної служби України з безпеки на транспорті, розповіла про добрі стосунки, плідну співпрацю, які склалися між кафедрою і Державною службою України з безпеки на транспорті. І цього року, не зважаючи на складний час, студенти спеціалізації Транспортні технології (на автомобільному транспорті) отримали можливість закріпити знання і навички на практиці у підрозділі Укртрансбезпеки на транспорті.

Юлія Чистоклєтова, менеджерка відділу водопосточання та гігієни у Норвезькій раді в справах біженців, також приєдналася до діалогу. Вона, поділилася результатами роботи випускників в компанії, висловила подяку за їх якісну підготовку і бажання співробітництва в майбутньому.

Професор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Микола Мороз зосередив свою увагу на питаннях впливу транспорту на суспільство, розглянув етапи формування транспортних систем у просторі і часі.

Професор національного університету «Запорізька політехніка» Олексій Кузькін виступив з доповіддю «Управління цифровими змінами на транпсорті: можливості, проблеми та виклики».

Активність та працьовитість юних світил науки здивувала членів оргкомітету та викладачів університету. В результаті участі в науково-практичній конференції більш ніж 50 студентів та аспірантів оприлюднили свої наукові здобутки, було опубліковано 30 тез доповідей.