Майбутні ІТ-фахівці знайомляться з особливостями обраної галузі діяльності

Цикл онлайн зустрічей здобувачів вищої освіти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з представниками та представницями IT-галузі «IT Career Talks» стартував на Факультеті інформаційних технологій та електроніки 16 березня.

Мета зустрічей – познайомити студентів СНУ ім. В. Даля з особливостями роботи в IT-галузі, продемонструвати різноманіття такої діяльності та тенденції працевлаштування, обговорити сучасні тренди IT, інструменти тощо.

Майбутні ІТ-фахівці знайомляться з особливостями обраної галузі діяльності

IT Career Talks розпочалися із зустрічі зі співробітниками IT-компанії QuartSoft Ukraine (200+ фахівців, 23+ роки історії розвитку міжнародного досвіду та визнання).

Майбутні ІТ-фахівці знайомляться з особливостями обраної галузі діяльності

Зустріч відбулася на платформі Zoom. Перед віртуальним мікрофоном взяли слово троє фахівців компанії:

▪️  HR-менеджерка Марина Борисенко, яка розповіла про історію багаторічного розвитку та ключові напрямки діяльності QuartSoft

▪️ People Partner Ігнат Варзар, промова якого була спрямована на пошук відповіді на запитання: «‎Як знайти своє місце в IT?»‎

▪️ бізнес-аналітик Микола Слабко, який зробив акцент на особливостях роботи бізнес-аналітика в українських ІТ-компаніях.

Майбутні ІТ-фахівці знайомляться з особливостями обраної галузі діяльності

Атмосфера у віртуальній аудиторії була сповнена зацікавленістю та мотивацією. Слухачі мали змогу поставити запитання, які дозволили заглянути за лаштунки одного з найперспективніших напрямків діяльності.

Майбутні ІТ-фахівці знайомляться з особливостями обраної галузі діяльності

Висловлюємо подяку співробітниками IT-компанії QuartSoft Ukraine, а також команді ГО «Антикризовий медіа-центр» за організацію заходу, трансляцію у facebook та відкритий діалог з прикладами реальних кейсів, які продемонстрували тенденції та переваги працевлаштування в IT.

Майбутні ІТ-фахівці знайомляться з особливостями обраної галузі діяльності

Не перемикайтеся! Далі буде!