Звернення ректорки Ольги Поркуян з нагоди дня заснування Університету

Дорогі друзі!

Ми з вами лише три роки тому підбивали підсумки сторічної діяльності університету. Вони були вагомими й сталими. І ось ми знову долаємо чергову планку нашого розвитку, який навіть війна не зупиняє. Інакше не можна.

В цей день ми за традицією згадуємо передумови створення нашої Аlma-mater. І вони мають глибоке історичне підґрунтя – необхідність розвитку індустріального регіону, нашої Луганщини. Цей фактор є знаковим і в наші буремні дні. Ми впевнені, що наші випускники стануть опорою в післявоєнній відбудові й відродженні країни. Адже наша місія – зміцнення потенціалу України через освіту, науку, особистий розвиток кожного і об’єднання навколо спільних цінностей. Університет дає можливість реалізувати свої здібності кожному і, в той же час, дає впевненість, що кожен з нас не наодинці зі своїми проблемами.

Тож рухаємось вперед. Не зупиняймося – гуртуємо спільноту навколо цінностей, перевірених часом, і нових сенсів і стратегій, долаємо разом виклики війни.

Віримо в Перемогу, віримо в Україну, віримо в нашу Аlma-mater!

З Днем народження, Університете!

Ректор Ольга Поркуян