У пошуках партнерів з організації освіти за дуальною формою навчання та науково-технічного співробітництва

Представники СНУ ім. В. Даля відвідали сучасне українське підприємство Danico LLC. Екскурсію підприємством для гостей провів директор виробництва Віктор Іваницький.

Danico LLC – це датсько-українське підприємство. Основними напрямками діяльності підприємства є металообробка, консалтинг, інжиніринг, виготовлення обладнання для харчової промисловості, постачання сільськогосподарської техніки та виготовлення біопалива.

В ході екскурсії представники університету ознайомились із особливостями технологічних процесів на виробництві, оглянули діючі та нові цехи підприємства, побудовані за сучасними стандартами ЄС, поспілкувались із керівництвом конструкторського відділу на предмет потенційно можливої актуалізації навчальних планів спеціальності 131 – «Прикладна механіка» та проходження студентами цієї спеціальності виробничої практики на підприємстві.

Також поміж керівниками були обговорені питання залучення підприємства Danico LLC до системи дуальної освіти в СНУ ім. В. Даля і перспективи науково-технічного співробітництва.

За результатами зустрічі було підготовлено меморандум про співпрацю та досягнуто домовленість щодо наступної екскурсії на підприємство для викладачів та студентів СНУ ім. В. Даля.

З керівництвом підприємства зустрілися проректор з наукової роботи Олексій Целіщев, декан Факультету інженерії Сергій Кудрявцев та завідувачка кафедри комп’ютерно-інтегрованих систем управління Марина Лорія.