Стажування науковиці Університету в Німеччині

Завідувачка кафедри економіки і підприємництва Інна Семененко взяла участь у стажуванні в Німеччині в рамках тренінгового курсу «Управління інтернаціоналізацією і німецько-українське академічне співробітництво 2022-2023». Даний курс проходив у м. Бонн і м. Ганновері.

Стажування науковиці Університету в Німеччині

Під час курсу учасники відвідали різні установи й організації, які надають академічні й дослідницькі стипендії для викладачів і студентів, а також ознайомилися з системами вищої освіти в різних країнах світу. Зокрема, в Бонні відбулися візити до Німецької служби академічних обмінів DAAD, де обговорювалися також проблеми українських університетів під час війни та можливості, які можна створити для подолання цих проблем, Фонду Александра фон Гумбольдта, Німецького науково-дослідницьке співтовариство (German Research Foundation), Спілки Німецьких ректорів (HRK German Rectors’ Conference).

Стажування науковиці Університету в Німеччині

В Ганновері на базі Ганноверського Університету імені Лейбніца були організовані воркшопи і семінари, а також зустрічі з представниками Фундації Фольксвагена (Volkswagen Foundation) і міською радою.

Стажування науковиці Університету в Німеччині

Це стажування стало можливим завдяки проєкту DAAD MoI Ukraine (Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation) та допомозі регіонального координатора Центральної та Східної Європи міжнародного офісу Ганноверського Університету імені Лейбніца (м. Ганновер, Німеччина) Наталії Бутич.