Науковиці Аграрного факультету – співвиконавці проєкту  SULAWE-ERASMUS-EDU-2022-CBHE (Sustainable Livestok Production and Welfare)

Робота над проектом 10108323 SULAWE-ERASMUS-EDU-2022-CBHE (Sustainable Livestok Production and Welfare) розпочалася з робочої зустрічі в Університеті економіки та навколишнього середовища Нюртінген-Гайслінген, Німеччина. Керівник проєкту – професор Генріх Шулє.

У заході, який відбувався в змішаному форматі, взяли участь представники головного офісу Еразмус+  Емануєль Герт та національного Еразмус+ офісу України Світлана Шитікова. В очному форматі – співвиконавці проєкту від Аграрного факультету СНУ ім. В. Даля: в.о. завідувачки кафедри здоров’я тварин і екології Людмила Пархоменко та доцентка кафедри тваринництва і харчових технологій Тетяна Стрижак.

На зустрічі відбулася презентація та обговорення етапів виконання проєкту в період з 2023 по 2025 роки та складання графіків зустрічей робочих груп на поточний 2023 рік.