Викладачі Університету взяли участь у тренінговій сесії з фандрайзингу

Тренінгову сесію з фандрайзингу для викладачів СНУ ім. В. Даля провела Ольга Жидкова, яка займається збором коштів на підтримку ЗСУ. Ця зустріч відбулася в рамках Проєкту «Посилення потенціалу переміщених університетів з фандрайзингу».

Викладачі Університету взяли участь у тренінговій сесії з фандрайзингу

В рамках зустрічі були розглянуті прості, але ефективні методи комунікації з потенційними донорами,  привертання уваги нових людей до наявних вже деякий час проблем, дякування донорам за їхні внески та звітування за використані кошти. Були розглянуті різні приклади спілкування з потенційними стейкхолдерами, а також переваги і недоліки активних і минулих фандрайзингових кампаній.

Викладачі Університету взяли участь у тренінговій сесії з фандрайзингу

Проєкт «Посилення потенціалу переміщених університетів з фандрайзингу» реалізується СНУ ім. В. Даля у співпраці з МДУ за організаційної підтримки ГО «Фундація «Простір» в рамках Програми «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що реалізується Програмою імені Фулбрайта в Україні і фінансується Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.