Викладач і студент СНУ ім. В. Даля виступили на конференції молодих учених

Представники СНУ ім. В. Даля взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній  інтернет конференції молодих учених та студентів «Електромеханічні, інформаційні системи та нанотехнології» на базі Київського національного університету технологій і дизайну. Захід сприяє в цілому розвитку пріоритетної для України сфери – електроенергетики.

Викладач і студент СНУ ім. В. Даля виступили на конференції молодих учених

Завідувач кафедри електричної інженерії Євген Руднєв виступив з привітальним словом, а студент групи ЕЕ-21да Ярослав Боронін – з доповіддю на тему: “Розробка ферозондового магнітометра з однополярним імпульсним збудженням” (наукова керівниця – доцентка кафедри електричної інженерії Інна Мелконова).

Викладач і студент СНУ ім. В. Даля виступили на конференції молодих учених

Участь у конференції – це унікальна можливість для фахівців з різних країн та представників провідних вишів багатьох міст України зібратись разом та обговорити сучасні питання електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.