Гостьова лекція для майбутніх психологів

Відбулася гостьова лекція д.псих.н., проф., проф. кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ Наталії Мілорадової на тему: «Психологічна допомога та реабілітація жертв мобінгу, булінгу та злочинних зазіхань» у рамках вивчення навчального курсу «Психологія керування поведінкою та психологія булінгу» для студентів 3-4-го курсів спеціальності 053 Психологія.

Було системно розглянуто зазначені проблеми на теоретико-методологічному та практичному рівнях. Наталія Едуардівна особливу увагу приділила прикладним аспектам психологічної діяльності, що стосувалися надання допомоги тим, хто пережив насилля в різних його формах. Представлено алгоритм щодо використання у практичній роботі психологів метафоричних асоціативних карт (МАК) та техніки відновлення особистісних ресурсів (техніка «Житійна ікона»).

Гостьова лекція для майбутніх психологів

Отримана наукова інформація, пояснення щодо її практичного використання у діяльності психологів сприяли актуалізації професійного інтересу слухачів, що підтвердила їхня зацікавленість науковими та науково-методичними роботами авторки.