Науковці СНУ ім. В. Даля вивчають практики та європейські стандарти у сферi енергоефeктивності

Співробітники кафедри електричної інженерії Морнева М.О. і Брожко Р.М. взяли участь у вебінарі  «ЕнІнХаб – професійний партнер. Впровадження найкращих практик та європейських стандартiв у сферi енергоефeктивності».

Захід відбувся на базі  Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова у партнерстві з Громадською організацією «Школа енергоефективності». Організатором заходу виступив Енерго-Інноваційний Хаб Університету.

Вебінар проводився в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

В ході заходу підіймалися питання термомодернізації нових та пошкоджених будівель, енергоаудіту об’єктів, розробки новітніх матеріалів, забезпечуючих належний рівень енергоефективності.