Презентація спеціальностей майбутнім студентам Аграрного факультету

Відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів Аграрного факультету СНУ ім. В. Даля зі студентами відокремлених структурних підрозділів (фахових коледжів) Луганського національного аграрного університету.

Презентація спеціальностей майбутнім студентам Аграрного факультету

Під час заходу завідувачі кафедр презентували спеціальності факультету: 201 Агрономія, 92 «Будівництво та цивільна інженерія», 193 «Геодезія та землеустрій», 101 «Екологія», 211 «Ветеринарна медицина»,  208 «Агроінженерія», 181 «Харчові технології», 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Презентація спеціальностей майбутнім студентам Аграрного факультету

Викладачі факультету розповіли про актуальність та значення освітніх програм, окреслили перспективи розвитку цих спеціальностей для країни. Розповіли, в яких сферах можуть працювати фахівці за цими спеціальностями, про студентську академічну мобільність, про можливість творчого і наукового розвитку особистості, про сучасні методики навчання та викладання, про практичну спрямованість навчання.