Вітаємо студенток СНУ ім. В. Даля з призовими місцями в Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка

Анастасія Лупенко, студентка 2-го курсу спеціальності «Право» посіла перше місце у ХІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти (викладачка кафедри української філології та журналістики Анна Галенко).

Ще два призових третіх місця вибороли студентка 2-го курсу спеціальності «Журналістика» Валерія Логвінова та студентка 2-го курсу спеціальності «Психологія» Ольга Бугайова (викладачка кафедри української філології та журналістики Ірина Глуховцева).

Анастасія Лупенко

Дівчат нагороджено дипломами І та ІІІ ступеня Міністерства освіти та науки України.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка щорічно проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Цьогоріч, попри усі перепони, у заключному етапі міжнародного конкурсу змагалися знавці рідної мови та літератури з України та різних куточків світу. Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» із 675 робіт фіналістів конкурсу були відзначені найкращі.