Вивчаємо успішні практики управління проєктами

Викладачі та студенти факультетів економіки і управління, гуманітарних та соціальних наук, інформаційних технологій та електроніки відвідали  гостьову лекцію Миколи Трифонова, національного та міжнародного радника по субвенціям і фондам муніципалітету м. Утрехт (Нідерланди).

Тематика зустрічі: «Управління проєктами: досвід організації в різних установах й успішні практики».

Вивчаємо успішні практики управління проєктами

Микола Трифонов розповів в цілому про основи управління проєктами, відмінність між операційною та проєктною діяльністю, властивості проєкту, чинники успішності та критерії успіху для інвестора, замовника і керівника проєкту. Також лектор представив муніципалітет Утрехта й особливості організаці управління проєктами в громаді. Зокрема, були представлені декілька проєктів, які були реалізовані в громаді протягом останніх років.

Вивчаємо успішні практики управління проєктами

Наприкінці зустрічі відбулась дискусія щодо якостей ефективного проєктного менеджера, застосування штучного інтелекту в управлінні проєктами, та про проєкти, які реалізуються Нідерландами для відновлення і розвитку України.