Гостьова лекція для майбутніх психологів

Відбулася відкрита лекція д.псих.н., професорки, завідувачки кафедри психології та соціальної роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Євгенії Гейко для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія.

Тема лекції: “Гіпноз та його використання в роботі психолога та психотерапевта”.

Гостьова лекція для майбутніх психологів

Лекторка роз’яснила суть методу гіпнотерапії, особливості директивного та недирективного гіпнозу, специфіку застосування технік активації свідомості (Ж.Беккіо) у роботі психотерапевта. Учасники обговорили провідні напрямки сучасної гіпнотерапії (англійська, американська, французька школи).

Гостьова лекція для майбутніх психологів

Євгенія Гейко – керівниця Психологічного центру розвитку особистості, гіпнотерапевтка, спеціалістка з еріксонівського гіпнозу, членкиня Східно-європейської асоціації гіпнотерапевтів і клінічних психологів. Підвищення кваліфікації з гіпнотерапії та клінічного гіпнозу проходила в «Jauno Psihologiju centrs» (Латвія) та у міжнародному коледжі ТАС (Франція).