Співпраця Університету зі Святошинським районом столиці

Святошинська районна державна адміністрація у місті Києві й Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля уклали Меморандум про співпрацю і партнерство.

Предметом Меморандуму є співробітництво в організації та проведенні освітніх заходів, розвитку освітньої та інформаційної діяльності, підтримки самодіяльної творчості, а саме:

• реалізація окремих освітніх, культурних та інших проєктів із залученням закладів освіти Святошинського району м. Києва;
  • залучення студентської молоді до громадського житті та розвитку Святошинського району м. Києва;
  • розвиток здібностей і обдарувань молоді, формування освітнього потенціалу нації згідно із Законом України «Про освіту»;
  • підтримка молодіжних ініціатив і молодіжних громадських проєктів;
  • задоволення потреб Святошинського району м. Києва у кваліфікованих кадрах та побудові соціального ліфта для молоді.

Основними напрямками співробітництва СНУ ім. В. Даля й Святошинської РДА, зокрема, є:

• популяризація освітніх послуг Університету серед мешканців Святошинського району;
  • сприяння проведенню семінарів, спеціалізованих курсів, практичних занять для школярів та студентів Святошинського району тощо.

Сторони домовилися розглядати цей Меморандум як дієвий інструмент реалізації державної політики у сферах профорієнтації, спеціалізації та зайнятості молодих спеціалістів.

Співпраця Університету зі Святошинським районом столиці

Меморандум підписали голова Святошинського району м. Києва Сергій Павловський і ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян.