Студенти беруть участь у роботі над Стратегією університету

Здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля приєдналися до роботи стратегічної групи 3 «Якість викладання і навчання. Освітня діяльність». Зі студентами спілкувалася керівниця групи, в.о. деканеси Аграрного факультету Лілія Мартинець.

За словами Лілії Мартинець студенти допомагають впроваджувати нові підходи до навчання, находити швидкі та ефективні рішення, інноваційні форми організації освітнього процесу, адаптовані до умов воєнного стану.

Студенти беруть участь у роботі над Стратегією університету

Запропоновані ідеї щодо організації безпечного та якісного освітнього процесу, забезпечення прав його учасників будуть використані у роботі стратегічної групи.

Студенти беруть участь у роботі над Стратегією університету

Нагадаємо, процес стратегування координується Інститутом вищої освіти НАПН України. Проєкт REDU «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності та підтримка громад» реалізується за підтримки ЄС.