Студент здобув практичний досвід парламентської роботи

Студент СНУ ім. В. Даля спеціальності Міжнародні економічні відносини Іван Самойлов  взяв участь у масштабному Всеукраїнському заході «Модель Верховної Ради України», який відбувся в Києві.

Івент розробила ГО «Українські студенти за свободу» у форматі дводенної симуляційної гри з усіма необхідними правилами, документацією та таймінгом – все, як у справжній Верховній Раді.

Студент здобув практичний досвід парламентської роботи

Захід зібрав майже 250 учасників у Київській школі економіки, аби відтворити систему Верховної Ради, сформувати партії та комітети, а згодом – провести пленарне засідання з усіма присутніми «депутатами».

Студент здобув практичний досвід парламентської роботи

Коаліції, публічні виступи, робочі групи з написання законопроєктів, панельні дискусії… ­– два дні плідної роботи та неоціненного досвіду, який знадобиться у майбутньому для відбудови нашої країни!

Детальніше про захід можна прочитати тут: https://studfreedom.org/model-verkhovnoi-rady-ukrainy/