Студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у Юридичному Форумі органів студентського самоврядування

Студенти Юридичного факультету Дмитро Татаренко та Дар’я Климаш представили СНУ ім. В. Даля на Юридичному Форумі органів студентського самоврядування, організатором якого виступила ГС «Українська Студентська Ліга».

Запрошені експерти поділилися досвідом з головної тематики форуму, а учасники активно дискутували з ними. Потім представники студентства спробували вигадати ідеальну структуру ОСС у групах під керівництвом досвідчених менторів та представили свої результати Асамблеї форуму.

Завершила Форум лекція «Збитки, завдані війною та юридичні способи їх відшкодування. Роль студентів-правників в цьому процесі» від запрошеного гостя – Данила Волковецького, який спеціалізується на dispute resolution, white collar crime, corporate/M&A and energy та входить до числа 500 кращих юристів за версією EMEА.