Стипендіатка програми імені Фулбрайта поділилася враженнями про навчання в Університеті Арізони

Випускниця кафедри іноземної філології та перекладу Альона Клад’єва успішно завершила навчання в Університеті Арізони в рамках стипендіальної програми імені Фулбрайта і отримала ступінь магістра з викладання англійської мови як іноземної.

Альона ділиться своїми враженнями і планами: «Завдяки стипендії імені Фулбрайта я змогла реалізувати свою пристрасть до викладання, подавши заявку на курс викладання англійської як другої мови в University of Arizona. Я отримала безліч чудових можливостей дізнатися про тенденції в моїй галузі від експертів і моїх колег з усього світу.

Наступного семестру я почну навчатися в аспірантурі у тому ж самому університеті. Дуже тішуся, що у 2019 році дізналася про грант Фулбрайту, коли представники програми завітали до нашого університету, і дякую викладачам за заохочення та допомогу в процесі подачі заявки на грант».