Співробітництво університету з Центром позашкільноі освіти Дарницького району столиці

Відповідальний секретар Приймальної комісії  СНУ ім. В. Даля Євген Мазнєв та керівниця відділу профорієнтації студентів Тетяна Лук’янюк завітали до Центру позашкільноі освіти (ЦОП) Дарницького району столиці та зустрілися з представниками учнівського самоврядування. Гості були приємно вражені атмосферою гостинності, творчості та затишку, створеною в ЦОПі.

Тетяна Лук’янюк розповіла майбутнім вступникам про СНУ ім. В. Даля – університет зі сторічною історією, про розмаїття спеціальностей, які можуть опанувати вступники під час навчання, про 10 причин для вступу до  університету.

Євген Мазнєв відповів на чисельні запитання щодо процедури Вступу 2023 та про Правила прийому до СНУ ім. В. Даля. Під час спілкування з керівництвом Центру позашкільноі освіти Дарницького району було висловлено спільне бажання продовжити співпрацю між СНУ ім. В. Даля та Центром. Щиро сподіваємося на плідне співробітництво з новими друзями.