У СНУ ім. В. Даля відбулась XXVІ Міжнародна науково-практична конференція «Технологія-2023», організована факультетами інженерії та здоров’я людини.

Учасників урочистого відкриття конференції привітали проректор з наукової роботи, професор Олексій Целіщев та співголова конференції, декан Факультету здоров’я людини, професор Вадим Тарасов. Дослідники з 6 країн представили понад 200 тез доповідей за такими науковими напрямками, як «Природничі науки», «Технічні науки», «Медичні та фармацевтичні науки», «Економічні та соціальні науки», «Гуманітарні та когнітивні науки» та «Аграрна наука, ветеринарна медицина, виробництво».  За результатами конференції буде видано електронний збірник тез, що буде розміщено в університетському репозитарії, а також надіслано учасникам.