Тренінг з доброчесності та антикорупції у вищий освіті

Викладачі Юридичного факультету Олена Арсентьєва та Любов Котова взяли участь у тренінгових навчаннях «Доброчесність та антикорупція у вищий освіті».

Тренінг відбувся в межах проєкту «Підтримка Європейським Союзом переміщених вищих навчальних закладів на сході України», що реалізується ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тренінг з доброчесності та антикорупції у вищий освіті

Протягом трьох днів більше 20 викладачів українських університетів оцінювали корупційні ризики та перспективи розвитку національного антикорупційного законодавства, брали участь у корисних форумах, презентаціях, групових вправах, світовому кафе й навіть руханках.

Тренінг з доброчесності та антикорупції у вищий освіті

Також на тренінгу відбувалися рольові ігри за участю персонажів:  викривачів та потенційних корупціонерів, комплаєнс-офіцерів, ректора та студентів.

Тренінг з доброчесності та антикорупції у вищий освіті

Займалися з викладачами професійні тренери: Катерина Дацко, Анна Федоренко та Михайло Сагайдак.