Olena Pchilka – poglyad iz sogodennya

Погляд із сьогодення на творчість Олени Пчілки

Викладачі кафедри журналістики та українознавчих студій Факультету гуманітарних та соціальних наук СНУ ім. В. Даля разом зі студентами спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» взяли участь у роботі вебінару «Олена Пчілка – погляд із сьогодення».

Захід відбувся у межах проведення циклу вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле», організований Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України. Вебінар відвідали понад 200 поціновувачів творчості Олени Пчілки.

Присутні з цікавістю і захопленням слухали виступ спікерки заходу. Щукіна Ірина Анатоліївна, завідувачка науково-дослідного відділу з вивчення життя та творчості Лесі Українки Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького. Лауреатка літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки занурила слухачів у цікавий захопливий світ Олени Пчілки та її родини, ознайомила з маловідомими фактами з життя мисткині.

Родзинкою заходу стала пісня «На спогад Шубертової серенади» (слова Олени Пчілки, музика Франца Шуберта) у виконанні народного артиста України Івана Михайловича Дерди.