Участь у вебінарі у межах проєкту Горизонт HEI4S3-RM

Викладачі та здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля взяли участь у вебінарі «Інноваційне підприємництво й експериментальні інновації», який відбувся у межах проєкту Горизонт HEI4S3-RM.

Під час заходу свої надзвичайно цікаві та практично корисні доповіді презентували науковці з Іспанії.

Участь у вебінарі у межах проєкту Горизонт HEI4S3-RM

Андреа Мартінес Ноя, доцент кафедри менеджменту Університету Ов’єдо, прочитала 2 змістовні лекції. Протягом першого дня вебінару Андреа розповіла про типи інновацій, які використовують підприємства, нові конкурентні бізнес-моделі, пошук інноваційних ідей, про можливості та труднощі в бізнес-середовищі.  Друга лекція була присвячена створенню привабливих бізнес-моделей, цінних пропозицій для споживачів, шляхам перетворення бізнес-ідей на життєздатні бізнес-моделі, проведенню експериментів, подоланню ризиків, із якими стикаються підприємці.

Участь у вебінарі у межах проєкту Горизонт HEI4S3-RM

Ана Суарес Васкес, директор департаменту працевлаштування й підприємництва Університету Ов’єдо, протягом дводенної лекції познайомила слухачів із типами підприємницької діяльності, особливостями інноваційних стартапів, технікою SCAMPER, формулою STOP для взаємодії зі споживачами, ринковими ризиками й засадами тестування ринку.

Участь у вебінарі у межах проєкту Горизонт HEI4S3-RM

Представники Університету виконали практичне завдання, запропоноване лектором, продемонструвавши гарний результат завдяки високому професіоналізму і злагодженій командній роботі. Нагадуємо, що серія вебінарів англійською мовою відбувається в рамках II фази навчальних курсів, запланованих із вересня по грудень 2023 року.