Обмін досвідом викладання спеціальності 171 «Електроніка»

Завідувач кафедри електронних апаратів, професор Юрій Паеранд взяв участь у нараді з питань електроніки.

Учасниками наради стали науковці Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні, Запорізького національного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Національного університету «Запорізька політехніка», Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля,  Національного університету «Чернігівська політехніка», Інституту електродинаміки НАН України.

Обмін досвідом викладання спеціальності 171 «Електроніка»

Науковці обговорили викликані регіональними відмінностями особливості освітніх програм зі спеціальності 171 «Електроніка» кожного вишу-учасника, а ще обмінялися власним досвідом викладання дисциплін. Розповіли про переваги освітніх програм з галузі знань «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» і їхні гаранти з ІННІ ім. Ю.М. Потебні. Так, експерт Національного агентства із забезпечення якості освіти Оксана Небеснюк виділила переваги, які має освітня програма магістерського рівня «Мікроелектронні інформаційні системи», а Аліна Ніконова розповіла про програму, яка знаходиться ще в стадії розробки.

Коло питань, яким приділили увагу під час наради науковці з напряму електроніки, постійно зростає, тож було вирішено, що такі наради варто проводити частіше, бажано декілька разів на рік, та розширити коло учасників.