Гостьова лекція про українсько-канадський досвід сучасної освіти

Микола Журба, вчений кафедри германістики та славістики Університету Манітоби, який включений у список ARWU (академічний рейтинг університетів світу) (Канада), професор, д.філос.н. (Zhurba Mykola, Visiting Scholar, Department of German and Slavic Studies, University of Manitoba, Professor, Doctor of Philosophy Science, Canada) провів гостьову лекцію для викладачів та здобувачів вищої освіти Факультету здоров’я людини та Факультету гуманітарних та соціальних наук.

Тема зустрічі: “Сучасна освіта як запорука успіху в професійній діяльності: українсько-канадський досвід”. Учасники зустрічі, більше 80 осіб, отримали багато корисного матеріалу, який можна використовувати під час роботи та навчання.

Гостьова лекція про українсько-канадський досвід сучасної освіти

Було приділено увагу аналізу законодавства різних країн, актуальних змін, що відбуваються в ньому; особливостям організації навчально-виховного процесу в університетах України та Канади; науковим дослідженням; формуванню актуальних компетенцій сучасного фахівця різних сфер.