Фармацевти – пацієнтам із післятравматичним стресовим розладом

Декан Факультету здоров’я людини Вадим Тарасов та завідувачка кафедри фармації, виробництва та технологій Ольга Захарова взяли участь у роботі науково-практичної онлайн-конференції «Фармацевтична допомога пацієнтам із післятравматичним стресовим розладом у практиці фармацевта», яка відбулася 28 жовтня 2023 року з використанням освітньої платформи WebCardio.

Учасники заходу обговорили актуальні питання подолання хронічних стресових ситуацій та особливості роботи фармацевтів під час війни (https://www.youtube.com/watch?v=ExYPjWlonlw).

Фармацевти – пацієнтам із післятравматичним стресовим розладом

Спікерки:
● Наталія Білоусова (Shupyk National Healthcare University of Ukraine Cardiology AMS of Ukraine) – Фармацевтична допомога пацієнтам у стресовому стані.
● Марина Долженко (Shupyk National Healthcare University of Ukraine й National Scientific Centre Strazhesko’s Institute of Cardiology AMS of Ukraine) – Комунікація в аптечних закладах із пацієнтами, що набули посттравматичний стресовий розлад.