Студенти представили цілі сталого розвитку для України

Кафедра економіки та підприємництва провела VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Цілі сталого розвитку: проблеми та можливості досягнення в Україні та світі».

У цьому році співорганізаторами конференції стали Західноукраїнський національний університет (м. Тернопіль), Маріупольський державний університет та вже багаторічний партнер СНУ ім. В. Даля – Інститут економіко-правових досліджень імені Валентина Мамутова Національної академії наук України.

Студенти представили цілі сталого розвитку для України

Щорічну конференцію організатори присвятили актуальним для України науково-практичним питанням відновлення національної економіки, зеленого переходу, розвитку бізнесу, забезпечення миру та безпеки на принципах сталості. Результати своїх наукових досліджень до заходу підготували понад 120 учасників з різних українських університетів.

Студенти представили цілі сталого розвитку для України

На пленарному засіданні учасників привітали представники закладів-організаторів конференції та партнери СНУ ім. В. Даля:

• Руслан Галгаш – доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля;
  • Олексій Целищев – доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля;
  • Микола Дивак – доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Західноукраїнського національного університету;
  • Аліна Надежденко – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Маріупольського державного університету;
  • Інна Заблодська – доктор економічних наук, професор, директор Луганської філії Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені Валентина Мамутова Національної академії наук України»;
  • Ольга Собко – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Західноукраїнського національного університету.
  • Олена Птащенко – доктор економічних наук, професор, професор кафедри підприємництва і торгівлі Західноукраїнського національного університету;
  • Віктор Шулик – експерт з економічного розвитку Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови й реконструкції громад в Україні», VNG International.

Досвідченні вчені підкреслили важливість розкриття наукового потенціалу України та залучення молоді до розв’язання нагальних проблем і пошуку ефективних рішень на виклики, що стоять сьогодні перед нашою країною.

Також учасників та гостей конференції привітали представниці студентської наукової спільноти нашого університету – Вікторія Сибіна та Ірина Довбня.

Робота конференції продовжилася за секційними напрямами.