СНУ ім. В. Даля покращує рейтингові показники після переміщення в Київ

СНУ ім. В. Даля посів 56-у позицію у щорічному академічному рейтингу вишів «ТОП-200 Україна 2023», другий рік поспіль, після переміщення в Київ, покращуючи довоєнні показники.

Рейтинг вишів сімнадцятий рік поспіль розробляє Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

За визначенням укладачів рейтингу, у процесі складання цьогорічного рейтингу враховано важливі тенденції розвитку вищої освіти, що зазнала докорінних змін у результаті воєнного вторгнення росії та пандемії COVID-2019.

Оцінювання діяльності українських університетів у 2023 році здійснювалося на основі використання 6 міжнародних і 4 національних показників, зокрема:

• академічна, науково-видавнича та міжнародна діяльність,
  • оцінка науково-дослідницьких досягнень через порівняння сайтів університетів,
  • цитованість наукових праць учених у наукових виданнях,
  • якість представлення та популярність закладу в інтернет-просторі,
  • а також досягнення в розрізі Цілей сталого розвитку ООН.