Загальноуніверситетську кураторську годину присвятили толерантності

Представниця Центру міжкультурних комунікацій СНУ ім. В. Даля, доцентка кафедри політичних та культурологічних студій Олена Карчевська, провела загальноуніверситетську кураторську годину, присвячену Міжнародному Дню толерантності, що відзначається 16 листопада.

Загальноуніверситетську кураторську годину присвятили толерантності

Предметом зустрічі й подальших обговорень було визначено тему «Толерантність як взаємна повага та мирне співіснування». Здобувачі вищої освіти долучилися до визначення толерантності через інші категоріальні форми, дізналися про панівні виклики, котрі стимулюють соціальні суперечності та конфлікти, зазначили сегменти підвищеного запиту на толерантність в умовах військового конфлікту.

Загальноуніверситетську кураторську годину присвятили толерантності

Студенти висловлювалися з приводу актуальних упереджень, які зазнавали на собі й тих, що існують у різних культурах. Також розглянули позитивні приклади з історії людства, коли розбудова життя на засадах поваги, сприйняття та взаєморозуміння сприяла тривалому успіху в розвитку країн.

Загальноуніверситетську кураторську годину присвятили толерантності

Завершили кураторську зустріч тестом на вимір персонального рівня толерантності й поетичним етюдом Ліни Костенко «На світі можна жить без еталонів…». Отже, молодь підтримала тезу про те, що ми маємо наповнювати своє життя різноманітністю й сприйняттям одне одного, бо наш світ багатоманітний і в ньому купа цікавих людей, культур та сенсів.