Участь науковців трьох кафедр у провідній V міжнародній науковій конференції

Науковці СНУ ім. В. Даля представили дві доповіді на провідній V міжнародній науковій конференції “ESSAYS OF MINING SCIENCE AND PRACTICE”, яка відбулася в Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України.

В доповідях було розкрито актуальні питання в галузі охорони праці та машинобудування щодо прогнозування небезпечних властивостей шахтопластів на вугільних шахтах та проєктування елементів спеціалізованого технологічного обладнання фінішної обробки деталей.

Участь науковців трьох кафедр у провідній V міжнародній науковій конференції

Від СНУ ім. В. Даля в конференції взяли участь декан Факультету здоров’я людини Вадим Тарасов, завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки Олексій Романченко, завідувач кафедри електричної інженерії Євген Руднєв, професор кафедри фармації, виробництва та технологій Микола Антощенко, доцент кафедри машинобудування та прикладної механіки Олександр Логунов та аспірант кафедри фармації, виробництва та технологій Віталій Попович.